HAKKIMIZDA

 
Uşak Taksi olarak gerek uşak ili içinde gerekse de il dışında misafirlerimizi ve onların isteklerini karşılamak için 24 saat kesintisiz hizmet veren tek taksiyiz. Bizler mottomuz olan DEĞERLE TAŞIR ilkesiyle hizmet ederken misafirlerimizin güvenliği, can ve eşyalarının teminatı, hak etmediği ücreti talep etmeden halden anlayarak en güzelini, en iyisini yapmaya çalışıyoruz. Bu değerler ile birlikte aynı zamanda vatan için canlarını hiçe sayan Şehitlerimizin aileleri içinde Uşak il sınırları içerisinde ücretsiz taksi hizmeti vermeye de devam ediyoruz.

Uşak Taksi Uşak ili içine 28 yıllık memuriyet hayatı sonrasında İsa YAVUZ tarafından 14 Ocak 2013 tarihinde misafirlerini DEĞERLE TAŞIMAK için kontağını çevirmiştir. Ardından Türk Patent Enstitüsü tarafından usaktaksi.com.tr alan adı 13 Mart 2014 tarihinde tescillenmiştir. İlk aracı hyundai accent era ile başlayan İsa YAVUZ zamanla chevrolet lacetti, ford tourneo courier ve şimdide ford c max ile misafirlerine hizmet etmektedir. Mottosu 24 saat kesintisiz hizmet etmek olan Uşak taksi, hak etmediğinden fazlasını almayan uygun ücret anlayışı, öğrenci dostu, halden anlayan yaklaşımı ile uşak ili sınırlarında herkesin babacan taksici diye anılmaya başlamıştır. Şehitlerimize olan vefasını Uşak İli Sınırları içerisinde Şehit Ailelerine Ücretsiz olarak Sunan uşak taksi böylelikle vefasını bir nebze de olsa da ödemeye çalışmaktadır.

MİSYON

Misafirlerimizin, ulaşmak istedikleri lokasyona en güvenli, en konforlu ve dolaştırmadan, kendilerini DEĞERLE TAŞIMAK, araç içerisinde kendilerini güvende hissetmelerini sağlamaktır.

VİZYON

İnsana, çevreye ve topluma saygılı, sürekli olarak gelişim içinde, daima kendini yenileyen ve bu anlamda maksimum verimliliğe ulaşmak anlayışıyla teknolojik olanakları müşterilerinin ve toplumun yararına sunmayı amaç edinerek, ortak sorumluluk bilinciyle tüm misafirlerimizi ve aynı zamanda çalışanlarımızın mutluluğunu sağlamaktır.